03 Soft Cover Book Mock Up22

داستان ازاینجا آغاز شد که تعداد زیادی از افراد بعد از جلسات و کارگاه‌ها و کلاس‌ها به من مراجعه می‌کردند و درخواست مشاوره حضوری و خصوصی داشتند، اوایل کار مشکل خاصی نبود افراد تماس می‌گرفتند و هماهنگ می‌کردند و بعد از طی مراحل می‌آمدند و مشاوره می‌گرفتند و می‌رفتند. 
همه‌چیز خوب بود تا اینکه تعداد این افراد به حدی زیاد شد که گاهاً تا چند ماه بعد وقت مشاوره‌ها تکمیل بود و کسی که تماس می‌گرفت با در بسته مواجه می‌شد و کم‌کم نارضایتی‌ها شروع شد، دریکی از جلسات حین صحبت کردن یکی از حضار بلند شد و با لحن تندی به من گفت شما خودت به چیزهایی که به مخاطبینت می‌گویی عمل نمی‌کنی! من چند روز پیش با دفتر شما تماس گرفتم بعد از پر کردن فرم مشاوره و مراحل به من گفتند 4 ماه دیگر باید مراجعه کنی، این الآن مشتری مداری است؟؟؟ 
شما خودتان می‌گویید باید مشتری فعلی را با خدمات عالی و متمایز نگه‌دارید اما خودتان به من برای 4 ماه دیگر وقت دادید!!! 
موردهای مشابه این‌چنین کم‌کم داشت زیاد می‌شد، من به افراد توضیح شرایط را می‌دادم اما درهرحال همه دوست داشتند کارشان سریع انجام شود و درهرصورت کمی دلخور می‌شدند. 
مشاوره‌ها تعطیل! 
تا اینکه یک روز ایمیلی دریافت کردم که به‌تندی و با لحنی بی‌ادبانه کل مجموعه مسیر طلایی را مورد خطاب قرار داده بودند همان روز با همکارانم جلسه‌ای را ترتیب دادم و به مدت 30 روز تمام مشاوره‌ها را کنسل کردم و تمام‌وجهی را که دریافت کرده بودیم را بازگشت دادیم و یک تصمیم گرفتم. 
ضدگلوله 
این‌که بالا گفتم کتاب ضدگلوله فقط یک کتاب نیست شعار تبلیغاتی نبود درواقع ضدگلوله پاسخ سؤال‌های متداول و مشکلات مشترکی بود که بسیاری از افراد در مشاوره‌ها و کلاس‌ها به‌صورت حضوری و خصوصی از من می‌پرسیدند و بعضاً تا چند میلیون بابت پاسخ همین سؤالات پرداخت می‌کردند، درواقع کتاب ضدگلوله یک دستورالعمل اجرایی است برای کسانی که کسب‌وکار دارند و قصد توسعه آن و افزایش درآمدشان را دارند. 

03 Soft Cover Book Mock U222
03 Soft Cover Book Mock Up42342342

تمام محتوای کتاب ضدگلوله و در کل تمام محتوایی که ما در دوره‌ها و کلاس‌هایمان آموزش می‌دهیم دسته دوم هستند به این معنا که قبلاً حتماً تست‌شده‌اند و صد در صد اجرایی و کاربردی هستند چون نکات بسیار زیادی بوده که ما انجام دادیم و نتیجه نگرفته‌ایم پس به‌هیچ‌وجه به کسی توصیه نمی‌کنیم و آموزش هم نمی‌دهیم. 
همین کتاب باعث شد که بسیاری از افراد قبل مشاوره و ملاقات حضوری مشکلاتشلن را برطرف کنند و درآمدشان را بالا ببرند. 

کتاب‌های زیادی در رابطه با کسب‌وکار و افزایش درآمد نوشته‌شده است که بسیاری از این کتاب‌ها، کتاب‌های خوبی هستند و نکات ارزشمندی را آموزش داده‌اند و برای یک مدیر و صاحب کسب‌وکار ضروری است که برای رشد و توسعه کارش کتاب‌های زیادی را مطالعه کند هرچند که تعداد کتاب‌هایی که صرفاً راجع به قانون جذب و خوش‌خیالی و نشستن و هیچ کاری انجام ندادن هم کم نیست و متأسفانه به دلیل اینکه قرار است هیچ کاری انجام ندهیم و هیچ تلاش و برنامه‌ای هم نداشته باشیم مخاطب زیادی دارند که قطعاً نتیجه‌ای جز اتلاف وقت و سرخوردگی و ناامیدی ندارد پیدا کردن محتوای خوب و کاربردی را برای مخاطب کمی سخت و دشوار کرده است. 
 
 

یکی از ویژگی‌های کتاب‌های پرفروش دنیا جدای از محتوای داخل کتاب، استفاده از اسم جذاب برای جذب مخاطب است، در حقیقت هدف اسم کتاب جلب توجه و جلب نظر مخاطب است، بسیاری از کتابها خصوصا کتابهای حوزه کسب‌و‌کار و بازاریابی اسامی دارند که حتی شاید بی ربط با موضوع و صرفا برای متمایز شدن و خاص شدن از سایر کتابها نام گذاری شده اند.  

همین که در حال خواندن این متن هستید نشان می‌دهد که ضدگلوله کار خودش را به خوبی انجام داده است، وظیفه ضدگلوله و انتخاب این اسم برای یک کتاب کسب‌و‌کاری این بوده است که خودش را از خیلی از کتاب‌ها با موضوعات مشابه و اسم‌های تکراری متمایز کند، اما این فقط بخشی از این سناریو است، انتخاب نام ضدگلوله به عنوان یک کتاب آموزشی آن هم در زمینه رشد کسب‌و‌کار و افزایش درآمد فقط برای جذب مخاطب نبوده است، در واقع ضد گلوله بودن اصلی است که در بازار امروز بیش از همیشه به آن نیازمندیم. 

پس ضدگلوله نه تنها بی ارتباط با کسب و کار نیست بلکه ضرورتی است برای حفظ و رشد کسب‌و‌کارها آن هم در شرایطی که تغییرات به سرعت در حال اتفاق هستند. 

ما در شرکت و سایت مسیر طلایی به افراد و کسب‌وکارهای زیادی کمک کرده‌ایم تا بتوانند کسب‌و‌کار خودشان را رشد بدهند و به این اصل معتقدیم که برای راه‌اندازی کسب‌و‌کار همچنین توسعه و رشد آن به پول و سرمایه نیاز نیست بلکه بهره‌گیری از دانش جدید و استراتژی شما را متفاوت از سایر رقیبان می‌کند. 

کتاب ضدگلوله کتاب استراتژی است، شما در این کتاب می‌آموزید که چگونه بدون نیاز به پول کسب‌و‌کارتان را رشد بدهید. 

کتاب4

 
ما در همه آموزش‌هایمان با صرفاً تلاش کردنِ بی‌برنامه و کار زیاد بدونِ هدف کاملاً مخالف هستیم ما قطعاً تلاش می‌کنیم بیش از دیگران نیز کار می‌کنیم اما تلاش هدفمند و هوشمندانه ما زحمت می‌کشیم که زحمت نکشیم و یک مشکل را برای همیشه برطرف کنیم ما باکار فردی و انفرادی مخالف هستیم و معتقد هستیم هیچ کسب‌وکار موفقی نیست که همه‌کاره‌ای آن توسط یک نفر و به‌صورت انفرادی انجام شود چون یک نفر هرچقدر هم که فعال و پرتلاش باشد محدود است و تا مقدار محدودی رشد می‌کند و یکجا متوقف می‌شود ما باکار تکراری مخالف هستیم و با همرنگ جماعت بودن محکوم‌به شکست خواهیم بود و نقطه رشد ما متفاوت بودن و متمایز بودن است، ما با نداشتن برنامه، نظم و چشم‌انداز کاملاً مخالف هستیم و اگر ندانیم به کجا می‌خواهیم برویم قطعاً به‌جایی هم نخواهیم رسید 

همه این موارد به همراه بسیاری مطالب دیگر را به‌صورت جزءبه‌جزء و با مثال‌های واقعی در کتاب توضیح داده‌ایم. 

4243243242423

وجه تمایز کتاب ضدگلوله با سایر کتاب‌ها در این است که ضدگلوله حاصل تجربه و مطالعه تخصصی چندین ساله ما در آموزش، مشاوره و بررسی کسب‌وکارها مختلف در قالب‌های مختلف است و کاملاً کاربردی و با لحنی متمایز برای شما نوشته‌شده است