کافه کتاب

کتاب2

داستان کافه کتاب
جز جدایی‌ناپذیر زندگی شخصی و کاری‌ام مطالعه است، خودم زمانی که قصد دارم کتابی بنویسم تمام سعی و تلاشم این است که بهترین مطالب، کاربردی‌ترین اطلاعات و سریع‌ترین روش‌ها را آموزش دهم تا زمانی که فرد کتابم را خواند بگوید: عالی بود، نتیجه گرفتم.
در این چند سال به این راز پی برده‌ام که اغلب نویسنده‌ها و اساتید دقیقاً همین حس و رویکرد را دارند، یعنی زمانی که کتابشان را می‌خوانید متوجه می‌شوید که تمام تلاش خود را کرده است که مخاطب و خواننده کتاب رضایت کامل داشته باشد.
من احساس قدرت می‌کنم زمانی که کتاب فردی را می‌خوانم که با تمام وجود و درنهایت سخاوت علم و دانشش را که بعضاً حاصل انجام کارهای سخت و تجربه فراوان در سالیان متمادی است را با چند ساعت مطالعه و با ارزان‌ترین و سریع‌ترین روش که خرید و مطالعه کتاب است به دست می‌آورم.
هیچ کاری ارزشمندتر از مطالعه یک کتاب عالی نیست در دنیایی از انسان‌های همه‌چیزدان شما موفق خواهید شد به این شرط که تخصصی و به‌روز باشید، در کافه کتاب مسیر طلایی، بخشی از کتاب‌هایی را که مطالعه کرده‌ام به شما معرفی می‌کنم “نوشیدن یک‌ دم‌نوش و مطالعه یک کتاب” شما در مسیر طلایی هستید.
نوش جانتان

4
1
5
3
2
9
8
7
6